Mini playback... szok!

10/02/2010, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: Lucyna Łazarska, Tomasz Ganobis

Karnawałowe szaleństwo zawładnęło nasza szkołą w przedferyjnym tygodniu. Przedszkolaki balowały w rytm bajkowych, podstawówka zebrała się na „Balu u Zuzi”, a gimnazjum dało czadu na zjeździe gwiazd...

Takiego show  próżno szukać w Opolu czy Sopocie. Nasze gwiazdy bowiem są wyjątkowe, fantastycznie spontaniczne, naturalne,  niepowtarzalne, a jedyne czego oczekują w zamian, to wspólna zabawa, radość, szaleństwo. Zanim  na scenie pojawili się główni aktorzy widowiska, swój song „zapiały kury” z grona pedagogicznego, dając impuls do doskonałej zabawy. Gwiazdy szybko podchwyciły zabawowy ton, a na pierwszy ogień poszedł idol nastolatek Feel, którego w szkolnym „Mini playback show”  doskonale naśladował Dawid Nikel. Jego interpretacja „Jest już ciemno” wywołała  na widowni euforię, podgrzewaną potem przez kolejnych uczestników – wystylizowanego na Dodę Karola Szulika, urocza miłośniczka ABBY – Elę Filusz czy Marek Bachlaj w niezapomnianym przeboju Ich Troje „Powiedz”. Gdy tłumnie zebrani fani,  pękając ze śmiechu żałowali, że  to już koniec playbackowych szaleństw, na scenie pojawił się niespodziewany gość – egzotyczno-rozrywkowy band zakonnic w przebraniu, które brawurowo odśpiewały  „Kawał dobrego gospla” kabaretu Łowców. B  i sprawiły, że publika  oszalała raz jeszcze, a po zakończeniu występu długo skandowała, domagając się bisów.

Ach. Co to był za...show!