10/11/2018, SZS-P

Na szkolnym podwórku zawitało nowe drzewko, posadzone przez grupę naszych uczniów. To DĄB upamiętniający setną rocznicę odzyskania przez Polskę NIEPODLEGŁOŚCI

10/11/2018, Agnieszka Śpiewok, zdjęcia Magdalena Kasprzak i Agnieszka Śpiewok

W ramach świętowania 100 rocznicy odzyskania niepodległości nasi uczniowie wraz z pracownikami szkoły utworzyli na szkolnym placu zabaw flagę Polski oraz odśpiewali hymn.

09/11/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak

Grupa naszych uczniów wraz z rodzicami miała okazję do wspólnej zabawy i sprawdzenią swoich umięjętności podczas turnieju bowlingowego w ramach projektu "SZKOŁA ZYCIA". Zapraszamy do relacji.

08/11/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

NAsze przedszkolaki mają za sobą "pierwsze kroki" jeśli chodzi o sport w ramach Olimpiad Specjalnych, zapraszamy do relacji z III Śląskiego Dnia Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych.