19/09/2019, Tekst, zdjęcia Monika Karkowska - Kościcka, SZS-P

Zapraszamy do fotogalerii z zajęć dogoterapii w grupach rewalidacyjno -wychowawczych i przedszkolnych.

18/09/2019, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Tradycyjnie w trzeci wtorek miesiąca w Kościele Św. Jadwigi została odprawiona Msza Święta - na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego.

16/09/2019, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Agnieszka Malinowska, SZS-P

czyli kilka słów i fotogaleria z udziału naszych uczniów w zawodach sportowych, tym razem w roli KIBICA.

09/09/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Ekipa naszych uczniów wzięła udział w tegorocznym  tegorocznego XVI Regionalnym Spływie Kajakowym Rzeką Odrą. Niestety przebieg spływu zaburzyła niekorzystna aura, ale impreza się odbyła choć w innym wydaniu:) Zapraszamy do relacji i fotogalerii z wyjazdu.

09/09/2019, Tekst: Iwona Bartoniek, zdjęcia: SZS-P

Tradycyjnie już, wraz z początkiem września uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w imprezie muzyczno - integracyjnej w Olzie. Zainaugurowali tym samym sezon wycieczkowy! Zapraszamy do relacji z  koncertu "Blues dla Niepełnosprawnych".

04/09/2019, Tekst: SZS-P, zdjęcia: Agnieszka Malinowska, Patrycja Pawtel

Korzystając z pięknie rozpoczynającej się jesieni kolejne klasy wybrały się na wycieczkę:) Zapraszamy do fotogalerii z wycieczki do Rud Raciborskich.

03/09/2019, Tekst, zdjęcia...

czyli relacja z jednych z pierwszych tegorocznych zajęć w kuchni dydaktycznej oraz z zajęć z rowijania kreatywności.

02/09/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 2 września uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Zapraszamy do krótkiej relacji z wydarzenia.