"The Voice of Szkoła Życia", czyli DEN na wesoło

14/10/2013, Ewelina Jagieło, zdjęcia: M. Płonowska-Troszka, M.Kasprzak

Święto Edukacji Narodowej okazało się być ogromnym wydarzeniem w..naszej szkole. Bowiem, w..tym uroczystym dniu, odbył się finał I..edycji THE VOICE OF SZKOŁA ŻYCIA. W finale mieliśmy okazję zobaczyć gwiazdy światowego formatu, w które wcielili się nasi nauczyciele i..uczniowie. Gwiazdy na tą okazję przygotowały swoje ulubione hity. Wśród wykonawców zobaczyliśmy Majkę Jeżowską, Marylę Rodowicz, Krzysztofa Antkowiaka, Dodę, Boba Marley’a oraz dwa zespoły: Weekend i Jarzębina. Gwiazdy zostały poddane ocenie wybitnego jury z...przewodniczącą Edytą Górniak na czele. W rytmie znanych przebojów bawiła się cała szkoła. Niestety zwycięzca może być tylko jeden, a..wszystkie wykonania zasługiwały na nagrodę. Po długich obradach Jury wybrało jednogłośnie Marylę Rodowicz z..przebojem „Kolorowe Jarmarki”, w którą wcieliła się nasza pani dyrektor. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy  i..zachęcamy do występów, gdyż takie talenty nie mogą się marnować:)

Serdecznie wszystkim dziękujemy,
Organizatorzy:)

Natomiast z okazji święta, wszystkim pracownikom oświaty
ogromny bukiet życzeń składamy:
za naukę, za trud jaki jest wkładany, za uśmiech co dnia, radość,
która promieniuje i motywuje.