30/12/2015, Tekst i zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uczniowie naszej szkoły spotkali się na klasowych wigilijkach, które poprzedziło wspólne kolędowanie.

25/12/2015

"Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, (...)...

21/12/2015, Zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Najmłodsi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w MIKOŁAJKOWEJ sesji zdjęciowej, serdecznie zapraszamy do fotogalerii:)

20/12/2015, tekst i zdjęcia Adrianna Kuźmińska

Po raz trzeci odbyły się w I oddziale rewalidacyjno – wychowawczym warsztaty dla rodziców połączone ze świątecznym spotkaniem.

19/12/2015, Tekst: Elwira Skutek, zdjęcia Małgorzata Dudek oraz Elwira Skutek

Tegoroczną prapremierę szkolnych Jasełek w tym roku, poprzedziło warsztatowe spotkanie dla rodziców naszych uczniów.

18/12/2015, Tekst: PROMYK Rybnik

Nasi uczniowie skorzystali z okazji wspólnego przeżywania bożonarodzeniowych tradycji wspólnie z Rodziną Olimpiad Specjalnych

11/12/2015, tekst i zdjęcia: Monika Karkowska-Kościcka, Beata Liszka

10 grudnia odbyło się w grupie przedszkolnej świąteczne spotkanie rodziców połączone z miniwarsztatami, których celem było robienie świątecznych stroików, ozdabianie ciasteczek, choinek, wspólne wykonywanie kartek oraz integracja rodziców.

11/12/2015, Tekst: Zuzanna Zatoń, zdjęcia: Iwona Świerczyna

Dnia 9 grudnia tradycyjnie jak co roku w miłej i świątecznej atmosferze odbyły się warsztaty plastyczne dla rodziców uczniów z II i III Oddziału Rewalidacyjno – wychowawczego.

09/12/2015, Tekst: Ilona Kobus, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

„Hu hu ha, tra la la co to za Mikołaj” - słowami tej piosenki uczniowie Specjalnego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego przywitali Świętego Mikołaja, który w miniony poniedziałek przyjechał do nich z wizytą.