Jesienne nastroje

18/11/2010, Tekst: Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Adam Rek

Jesień bywa kolorowa, słoneczna, wesoła, ale również szara, deszczowa i smutna. A, że pora roku i stan pogody mają wpływ na nasz nastrój: to jesienią bywamy energiczni i radośni, ale równie często jesteśmy senni i smutni.

„Jesienne nastroje” – pod takim tytułem odbyła się 17 listopada kolejna edycja konkursu „Cztery pory roku” dla uczniów klas gimnazjalnych.

Uczniowie rozpoznawali charakterystyczne dla poszczególnych pór roku symbole, oceniali nastrój piosenek, układali historyjkę obrazkową, ubierali się na jesienny spacer oraz układali puzzle. Mimo deszczowej pogody dobry nastrój konkursu dopisywał i wszyscy spisali się na medal:

Organizatorami konkursu były: Lucyna Łazarska i Katarzyna Ganobis, muzyka: Tadeusz Janowicz.