MAJ 2011

31/05/2011
  • 02.05 odbyła się wycieczka rowerowa do Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Kotwica, ta długa podróż była świetnym sprawdzianem umiejętności uczestników Kółka Sportowego. Gratulujemy osiągnięcia celu podróży.

• 26 maja w naszej szkole jak co roku odbyła się uroczystość szkolna z okazji Dnia Matki. Ta okazja pozwoliła uczestnikom Kółka teatralno – muzycznego po raz kolejny przedstawić swoje umiejętności. Na scenie pojawiły się postaci reprezentujące dzieci z różnych krajów i uświadomiły nam jak niewiele nas różni a jak wiele łączy.

• 31 maja odbyły się Warsztaty dla rodziców, mamy nadzieję, że dzięki zdobytym informacjom rodzice będą mogli wspierać swoje pociechy w dążeniu do osiągnięcia jak najlepszego poziomu funkcjonowania.

• Już wkrótce wakacje a wraz ich nadejściem odbędzie się pierwsza edycja Akademii Dobrego Wychowania, właśnie dlatego zostały zakupione pomoce edukacyjne, które pomogą przeprowadzić zajęcia  i zapewnić jak najwyższy poziom świadczonej usługi.

• Przeprowadzono kolejne trzy obserwacje zajęć.

• Doposażona została sala s.i. i rehabilitacyjna

• Doposażono biuro projektu.