KWIECIEŃ 2011

30/04/2011
  • Kwiecień rozpoczął się zmianą zespołu zarządzającego i tak kierownikiem projektu został Arkadiusz Marcol, z- ca kierownika projektu Martyna Płonowska – Troszka i nadzór nad projektem dyrektor Lucyna Ibrom.

• W okresie od 21-26.04.2011 trwała wiosenna przerwa świąteczna więc w tym okresie zgodnie z harmonogramem działań nie odbywały się zajęcia projektowe.

• Święta Wielkanocne mają swój szczególny wymiar, w tradycję tych Świąt wpisane jest uroczyste Śniadanie Wielkanocne. Uczestnicy Kółka gospodarstwa domowego przygotowali śniadania wielkanocne. Dzięki temu mogli uczestniczyć w kultywowaniu tradycji świątecznych oraz wdrażać się do pełnienia roli członka rodziny.

• W kwietniu udało się nam także częściowo wyposażyć nową salę do rehabilitacji ruchowej i chociaż nie wszystko jest jeszcze gotowe to i tak realizujemy nasze zajęcia.

• Doposażyliśmy salę do integracji sensorycznej, nasi uczniowie bardzo lubią zajęcia w tej kolorowej, pełnej atrakcji sali a dzięki nowym sprzętom ich radość będzie jeszcze większa.

Z pierwszymi promieniami slońca nasze zajęcia realizowane sa rownież na szkolnym podworku, czego najlepszym przykladem są uczniowie Kółka sportowego.