LUTY 2011

28/02/2011
  • Luty był miesiącem, w którym udało się wyposażyć biuro projektu, co znacząco wpłynęło na tempo pracy a dzięki temu pozwoliło na zapewnienie wysokiego poziomu realizacji zadań projektowych.

• Zajęcia w projekcie odbywały się zgodnie z harmonogramem zajęć projektowych. Szczególnie ucieszyły naszych podopiecznych materiały zakupione do prowadzenia zajęć Kółka plastycznego.

• Chociaż projekt nie trwa jeszcze zbyt długo jego owoce już można było zobaczyć na scenie naszej szkoły. W ramach obchodów Dnia Babci i Dziadka uczestnicy zajęć Kółka teatralno – muzycznego przygotowali atrakcje muzyczne w postaci występu  Zespołu instrumentalnego. Oklaskom nie było końca. Nasi uczniowie i uczennice z Kółka gospodarstwa domowego przygotowali na tę uroczystość pyszne ciasto marchewkowe.

• W lutym odbył się Bal Karnawałowy, na który dekoracje pomogli wykonać uczestnicy Kółka gospodarstwa domowego. To miłe kiedy wszyscy troszczymy się o miły nastrój w naszej szkole.

• W lokalnej gazecie „Gazeta Rybnicka” ukazała się informacja o naszym projekcie, co przyczyniło się do promocji projektu w środowisku lokalnym.

• Wraz z mijającymi dniami nastał czas jakże miłego święta „Walentynek”. Bardzo lubimy obchodzić w naszej placówce święta gdyż pozwalają nam w sposób szczególny  zwrócić uwagę na nasze uczucia i potrzeby. Dzięki zajęciom gospodarstwa domowego realizowanych ramach projektu nasi uczniowie i uczennice wykonali słodkie serduszka, które otrzymali wszyscy uczniowie szkoły a dzięki nim pewnie nie jedna Walentynka trafiła przez żołądek do serca swojej Walentynki.

• W minionym miesiącu zostały przeprowadzone trzy kolejne obserwacje zajęć projektowych i tak jak poprzednio zostały ocenione pozytywnie.