SIERPIEŃ

30/08/2011

SIERPIEŃ 2011

Czas wakacji to okazja do wypoczynku i nabrania sił przed nowymi wyzwaniami z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w  nowym roku szkolnym. Choć szkoła „świeciła pustkami”  to jednak kadra zarządzająca projektem nie próżnowała.  Na zajęcia gospodarstwa domowego zakupiono  piec kuchenny, który wykorzystywany będzie przez uczestniczki i uczestników projektu do przygotowywania potraw, co wpłynie na rozwinięcie zaradności życiowej  a zatem na kształtowanie kompetencji społecznych.

Podsumowano pierwsze półrocze realizacji projektu. Z przeprowadzonych dotychczas wśród rodziców/opiekunów prawnych anonimowych  ankiet wynika, że zajęcia projektowe cieszą się dużym zainteresowaniem. Jesteśmy zadowoleni, że rodzice/opiekunowie prawni uważają, że zajęcia są prawidłowo dobrane do potrzeb ich dzieci, udział w zajęciach wpływa korzystnie na ich rozwój.   Wysoko ocenione zostały warsztaty dla rodziców, które odbyły się w maju br. Z kolei  kadra prowadząca zajęcia specjalistyczne i warsztaty  pozytywnie oceniła zarządzanie projektem oraz samą realizację zajęć. Mamy nadzieję, że spora dawka kolejnych zajęć przewidzianych na nowy rok szkolny spotka się z równie wysokimi ocenami naszej pracy. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i uwagi.