WRZESIEŃ 2011

08/09/2011

Wrzesień 2011

Z dniem 5 września br. wznowione zostały zajęcia realizowane w ramach projektu ” Bardziej aktywni – bardziej sprawni”. Podczas uroczystości rozpoczynającej nowy rok szkolny 2011/2012 zachęcaliśmy nowych uczniów i uczennice do uczestnictwa w projekcie. Już teraz zaprosiliśmy wszystkich ojców do wzięcia udziału w „Warsztatach dla taty”,  które planowane są na  październik br. Wciąż uzgadniane są  z rodzicami terminy,  w celu  ustalenia ostatecznego planu zajęć. Przypominamy, że również w tym roku dzieci po zajęciach projektowych odwozić do domu będzie bus odpowiednio przystosowany do ich potrzeb. Zapewniamy również opiekę podczas odwozu, stąd raz jeszcze serdecznie zachęcamy rodziców/opiekunów do zgłoszenia udziału ich dziecka w zajęciach. Wszystkie zajęcia w ramach projektu finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.