II ŚLĄSKIE ZAWODY SPORTOWO- REKREACYJNE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

29/10/2011, Lucyna Łazarska, zdj. Lucyna Łazarska

W dniu 26.10.2011 w Miejskim Ośrodku  Sportu i Rekreacji w Rybniku odbyły się Śląskie  Zawody Sportowo  - Rekreacyjne Osób Niepełnosprawnych organizowanych przez Urząd Marszałkowski w Katowicach.  W zawodach wzięło udział wiele drużyn z regionu Śląska. Naszą szkołę reprezentowali między innymi uczniowie uczestniczący w zajęciach Kółka sportowego. Rywalizacja toczyła się w czterech kategoriach: pływanie, tenis stołowy, piłkarzyki i konkurencje rekreacyjne. Nasi uczniowie, wzięli udział we wszystkich kategoriach a na ich twarzach malowało się zadowolenie i duże zaangażowanie w działanie. Chociaż byliśmy jedną z najmłodszych drużyn na naszym koncie pojawiły się dwa medale:  srebrny w pływaniu zdobyty przez Andrzeja Motykę oraz złoty w kategorii konkurencji rekreacyjnych w zadaniu o nazwie „Łowienie dukatów” zdobyty przez Dominika Zimocha, Karola Szulika  i Alana Lewandowskiego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i mamy nadzieję, że jeszcze wiele zwycięstw przed Wami.