AKADEMIA DOBREGO WYCHOWANIA

16/06/2012

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy uczniów i uczennice Specjalnego Zespołu Szkolno – Przedszkolnego
w Rybniku na zajęcia organizowane w ramach projektu Bardziej Aktywni – Bardziej Sprawni:

„Akademia Dobrego Wychowania”

Celem zajęć jest przygotowanie do aktywnego uczestnictwa w społeczeństwie, rozwijanie zdolności do rozpoznawania wartości moralnych, wyposażenie w umiejętności przeciwstawianiu się złu, zagrożeniom i patologii a także wdrażanie do przestrzegania  norm społecznych.

Zajęcia będą odbywały się w naszej szkole w okresie:

od 02.07 do 06.07. 2012r. w godz. od 9.00 do 14.00

Uczestnicy i uczestniczki  Akademii Dobrego Wychowania będą mogli rozwijać swoje umiejętności społeczne m.in. poprzez:

- udział w zajęciach uspołeczniających na terenie szkoły,

- wycieczce,

- wyjściu do kina,

- wyjściu do kawiarni

Uczestniczkom i uczestnikom Akademii zapewniamy codziennie ciepły posiłek. Dowożenie i odbieranie dzieci na zajęcia odbywać się będzie we własnym zakresie.

Zgłoszenia prosimy dostarczyć do wychowawców klas do dnia 19.06.2012r. Przewidywana ilość uczestników 10 osób.

Zapytania prosimy kierować do p. Lucyny Łazarskiej – tel. 781-293-409