WYJAZD USPOŁECZNIAJĄCY - DREAM PARK OCHABY

21/10/2012, Monika Karkowska-Kościcka

Dnia  20.10.2012 r. uczestnicy i uczestniczki projektu "Bardziej aktywni-Bardziej sprawni" odwiedzili Dream Park w Ochabach gdzie czekały na nich nie lada atrakcje. W parku miniatur w jeden dzień odwiedzili  słynne miejsca na świecie i zobaczyli ich najpiękniejsze budowle takie jak: figura Chrystusa Zbawiciela w Rio de Janeiro, Big Ben w Londynie, Krzywa Wieża w Pizzie, Świątynia Nieba, czy posąg Sfinksa. Następnie wszyscy przenieśli się w czasy prehistoryczne stając niemal oko w oko z mamutem, pterodaktylem i innymi wielkimi stworami tamtych czasów. Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w Oceanarium, gdzie mogli spojrzeć prosto w paszczę wielkiemu rekinowi, a śmiałkowie przeżyli jego atak w tzw. "strefie zero". Następnie dzieci odwiedziły kino mocnych wrażeń. Uczestniczyli w seansie 6D, podczas którego w ruchomych fotelach czuli wiatr i deszcz przełamany pięknym zapachem fiołków- NIESAMOWITE PRZEŻYCIA.
Wizytę w Dream Parku zakończyli w parku linowym znajdującym się wśród zabytkowego starodrzewia dębowego gdzie uczniowie i uczennice mogli sprawdzić swą siłę i refleks oraz stąpać po wodzie - bo jest to możliwe gdy się  jest w piłce sferycznej. Wyjazd ten był wspaniałą przygodą, a jego uczestnicy i uczestniczki z uśmiechem na twarzach wracali do domu.

Monika Karkowska-Kościcka