"Wiosna na łące" - konkurs plastyczny dla uczniów grup RW

23/05/2014, Tekst: I. Świerczyna, A. Kuźmińska, K. Wiercioch, zdjęcia: M. Kasprzak

W dniach od 22.04 do 16.05.2014 r. trwał konkurs plastyczny pt.: „Wiosna na łące”, który przeznaczony był dla uczniów z oddziałów rewalidacyjno – wychowawczych, z nauczań indywidualnych oraz podopiecznych świetlicy Oligos. Organizatorami konkursu byli nauczyciele SZSP Adrianna Kuźmińska, Iwona Świerczyna oraz opiekunka świetlicy Oligos Ksenia Wiercioch.

Uroczyste rozdanie dyplomów i nagród odbyło się 22.05.2014r. Spośród 21 prac wyłoniono 5 najlepszych, ale każdy uczestnik został nagrodzony.

Laureatami zostali:

I miejsce – Alicja Buc
           II miejsce – Barbara Węglorz
           III miejsce – Wojciech Liszka
           IV miejsce – Paulina Jeszka
           V miejsce Marcin Szewczyk

Wyrożnienia otrzymali:
Marta Foit, Katarzyna Kroker, Patryk Zając, Michał Poppe, Sebastian Holona, Ewelina Piełka, Natalia Klębowska, Oliwia Matyja, Kamil Karwat, Patryk Kołacz, Dominik Traczyk, Krzysztof Pierchała, Roksana Ossowska, Beata Grońska, Daniel Podleśny.

Na ogłoszenie wyników konkursu przybyły, na zaproszenie organizatorów, prezes Stowarzyszenia Oligos pani Elżbieta Piotrowska, wicedyrektor SZSP w rybniku pani Danuta Ficner oraz nauczyciele grup RW. Oficjalnego wręczenia upominków dokonały dwie urocze Myszki Miki, które uatrakcyjniły zakończenie konkursu.
    Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody, o co zadbali: SZSP oraz Stowarzyszenie OLIGOS.  Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy zaangażowali się w wykonanie prac konkursowych.  Zapraszamy do udziału w następnych konkursach!