Sportowe

09/03/2020, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Rek

Nasi uczniowie po raz kolejny rywalizowali o medale Lokalnego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do relacji z XI edycji.

09/03/2020, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak, OSŚ

Nasi uczniowie medalistami Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane 2020. Zapraszamy do relacji.

21/02/2020, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSŚ

Kamil - ZŁOTY, a Kacper - SREBRNY - takie oto medale przywieźli nasi narciarze z I Makroregionalnego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Spechjalnych z Poznania!

19/12/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Iza Gryczyńska, KOS PROMYK, KOS HALEMBIANKA,

Nasi zawodnicy wzięli udział w koeljnym turnieju bocce szczebla regionalnego, który tym razem został rozegrany w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do relacji.

28/11/2019, Tekst, zdjęcia: Adam Rek

Zapraszamy do relacji z udziału naszychsportowców w turnieju tenisa stołowego szczebla regionalnego w Jastrzebiu - Zdroju.

28/11/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak

Podczas XXVII Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych Rybnik 2019 mieliśmy, jako gospodarze, swoich reprezentatntów. Zapraszamy do zapoznania się z ich rezultatami!

22/11/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

Kolejna ekipa uczestników Programu MATP Olimpiad Specjalnych zaprezentowała sie podczas Dnia Treningowego, tym razem w Żorach. Zapraszamy do relacji.

20/11/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Tymoteusz Ciastko, SZS-P

Ekipa naszych Młodych SPortowcó podsumowała kolejny cykl treningowy biorąc udział w II Lokalnym Dniu Młodego SPortowca Olimpiad Specjalnych w Żorach. Zapraszamy do relacji.

31/10/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji z udziału naszych sportowców w XIX Śląskim Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych w Raciborzu.

28/10/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

Zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w XXXI Śląskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych jaki miał miejsce w Jastrzębiu - Zdroju.