Edukacyjne

10/05/2016, Tekst: Barbara Dzieżok, Beata Szutka, zdjęcia: M. Kasprzak

Kwietniowe zajęcia dydaktyczne  o temetyce prozdrowotnej oraz dotyczącej bezpieczeństa podsumowli uczniowie poczas XV edycji szkolnego konkursu z cyklu "Żyjemy zdrowo i bezpiecznie".

30/04/2016, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Wiosenny konkurs edukacyjny z cyklu "Cztery pory roku" zawitał także do najmłodszych uczniów naszej szkoly, zapraszamy do relacji.

20/04/2016, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Kolejny konkurs edukacyjny z cyklu "Cztery Pory Roku" za nami. Uczniowie szkoły podstawowej sprawdzili swoją wiedzę na temat WIOSNY. Zapraszamy do relacji z przebiegu konkursu.

13/02/2016, tekst: Katarzyna Ganobis: zdjęcia: Katarzyna Lilla, Tomasz Ganobis

9 lutego odbyła się zimowa edycja konkursu edukacyjnego dla uczniów szkoły podstawowej.

12/02/2016, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Najmłodsi uczniowie oraz przedszkolaki podsumowały wiedzę o tematyce zimowej. Konkurs poprowadziła dla nich pani Zima:)

24/11/2015, Adrianna Kuźmińska, Iwona Świerczyna, zdjęcia: Tomasz Ganobis

W dniach od 19.10 do 13.11 trwał konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni”. Był on przeznaczony dla podopiecznych z oddziałów rewalidacyjno-wychowawczych, przedszkola nr 48 oraz WTZ nr 1.

12/11/2015, Tekst: Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Tomasz Ganobis

4 listopada odbyła się kolejna edycja konkursu edukacyjnego „Cztery pory roku” adresowanego do uczniów szkoły podstawowej.

03/11/2015, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Przedszkolaki oraz najmłodsi uczniowie naszej szkoły podsumowali zdobytą podczas zajęć dydaktycznych wiedzę o obecnej porze roku - jesieni.

08/06/2015, Tekst : Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Swoją edycję konkursy edukacyjnego o tematyce wiosennej milei również uczniowie klas pierszych SP, zapraszamy do relacji.

07/06/2015, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Podczas kolejnego konkursu z cyklu "Cztery pory roku" swoją wiedze o tematyce wiosennej podsumowali uczniowie szkoły podstawowej.