Cztery Pory Roku- Zima

13/02/2016, tekst: Katarzyna Ganobis: zdjęcia: Katarzyna Lilla, Tomasz Ganobis

9 lutego odbyła się zimowa edycja konkursu edukacyjnego dla uczniów szkoły podstawowej.

Przed zbliżającymi się feriami uczniowie mieli okazję utrwalić swoją wiedzę i umiejętności związane z doborem właściwego ubioru na zimowe spacery oraz z zimowymi zabawami i sportami. Uczestnicy konkursu dobierali w pary rękawiczki, skarpetki i buty, liczyli odzież zimową, „lepili” bałwana z papierowych kul, segregowali bałwanki, rozpoznawali sprzęty i dyscypliny sportowe.

Miejmy nadzieję, ze Pani Zima doceni ich wysiłek i „sypnie” śniegiem aby mogli sprawdzić teorię w praktyce. Czego im i sobie życzymy.

Organizatorzy: Katarzyna Ganobis, Ilona Kobus, Beata Liszka. Oprawa muzyczna: Dariusz Panek. Przygotowanie prezentacji multimedialnych: Tomasz Ganobis.