Konkurs plastyczny: Kartka Wielkanocna

22/03/2016, Tekst i zdjęcia: Ewelina Jagieło, Ewa Dudczak

Plastyczny konkurs szkolny na „KARTKĘ WIELKANOCNĄ”  spotkał się ogromnym zainteresowaniem. Cieszymy się, ze wzięło w nim udział aż 57 uczniów z naszej szkoły. Wszystkie prace były wykonane estetycznie, z pomysłem i z wykorzystaniem wielu technik plastycznych co nie ułatwiło nam wyboru tych najładniejszych. Dlatego jury postanowiło przyznać trzy pierwsze, trzy drugie i trzy trzecie miejsca oraz piętnaście wyróżnień. Dziękujemy za udział w zabawie i zapraszamy za rok.

I miejsce:

TOMASZ KWOKA

JUSTYNA DYKA

ARTUR CZYPIRUK

Ponadto w konkursie wzięli udział :

DAWID RANOSZEK, ALESSANDRO BUTARU, FILIP KUCZERA, PATRYK KOŁACZ, DOMINIK TRACZYK, ALEKSANDRA SZAŁYŃSKA, AGNIESZKA CZĄSTKIEWICZ, KLAUDIA BAUC, OLIWIA MATYJA, KAMIL KARWAT, KATARZYNA KROKER, ADAM KUŚ, PATRYK ZAJĄC, KACPER NIDECKI, MICHAŁ PIETRZAK, KINGA MORCZEK, MARTA FOIT, IGOR SMAGOROWICZ, WERONIKA KLĘCZAR, MATEUSZ TKOCZ, JULIA ZAKRZEWSKA, PIOTR MALINOWSKI, JONATAN STĘPIŃSKI, ALEKSANDER POMPA, GRZEGORZ TRUNK, KLAUDIA SZYMURA, WOJCIECH LISZKA, SEBASTIAN PIETRZALA, JAKUB SZCZEPANOWSKI, DANIEL PODLEŚNY, SEBASTIAN HOLONA, BEATA GROŃSKA, NATALIA WITA.