"Wielkanocna kartka świąteczna" - konkurs plastyczny rozstrzygnięty

12/04/2017, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Tradycją w naszej szkole stało się ogłaszanie wielkanocnego konkursu plastycznego. W tym roku zadaniem uczestników było wykonanie KARTKI WIELKANOCNEJ. Jak co roku otrzymaliśmy dużo prac, a wybór tej najładniejszej był bardzo trudny. Jury po długiej naradzie zdecydowało przyznać następujące nagrody:

I miejsce Nikola Koźlik
II miejsce Hadrian Król
III miejsce Róża Plączkowska

za udział:

Sandra Trzcińska, Jakub Andrzejewski -Kwade, Wiktor Dzikowski, Paulina Jakubczyk, Piotr Grygoruk, Justyna Dyka,, Natalia Kurpanik, Remigiusz Szolc, Jakub Szczepankowski, Artur Czypiruk, Sebastian Pietrzela, Daniel Podleśny, Paulina Jeszka, Beata Grońska, Sebastian Holona, Szymon Depta, Aleksandra Szałyńska, Marcin Gwóźdź, Marta Foit, Marcin Szewczyk, Dominik Kowalik, Dorota Pinior,Adam Kuś, Kamil Karwat,, Oliwia Matyja, Maja Florczyk, Krzysztof Pierchała, Igor Smagorowicz, Kinga Mroczek, Mateusz Tkocz, Dominik Traczyk, Klaudia Porała, Daniel Chmielewski, Piotr Malinowski, Kamil Surma, Bartosz Kiszko, Adrian Stebel, Weronika Klęczar, Michał Pietrzak, Julia Zakrzewska, Aleksander Pompa, Kacper Nidecki, Bartosz Gierłowski.

Cieszymy się, że otrzymaliśmy tyle kartek, które w większej części zostały wysłane wraz
z życzeniami wielkanocnymi do naszych przyjaciół.

Dziękujemy i zapraszamy za rok :)