Gala Sportu Rybnik 2017 - wyróżnienie dla naszego ucznia

14/05/2017, Tekst, zdjęcia: KOS PROMYK

Dnia 11 maja 2017r.  w Rybniku - Niewiadomiu miało miejsce podsumowanie sportowych osiągnięć rybniczan w roku 2016 podczas uroczystej GALI SPORTU.

Wśród wyróżnionych znalazł się nasz uczeń Aleksander Pompa, zawodnik działającego przy szkole Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik. Podczas uroczystości, z rąk Prezydenta Miasta Piotra Kuczery, Olek odebrał dyplom gratulacyjny. Do wyróżnienia przyczynił się fakt zdobycia przez naszego sportowca brązowych medali w biegu na rakietach śnieżnych podczas ubiegłorocznych Ogólnopolskich Zimowych Igrzysk Olimpiad Specjalnych Zakopane 2016.

Podczas uroczystości gratulacje obierali także trenerzy wyróżnionych sportowców, wśród nich pani Magdalena Kasprzak.

GRATULUJEMY SEREDECZNIE!!!!