Konkursowe prace plastyczne naszych przedszkolaków

15/05/2017, Tekst, zdjęcia: Monika Karkowska - Kościcka

Artystyczna dusza naszych najmłodszych.

Wiele talentów mają uczniowie naszej szkoły , jedni udzielają się sportowo zdobywając swoje trofea, inni aktorsko na małych i dużych scenach teatru a i nasi najmłodsi – przedszkolaki starają się pokazać z jak najlepszej strony biorąc udział w różnych konkursach plastycznych i tych szkolnych i ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. W tym roku szkolnym 2016/2017 nasze przedszkolaki brały udział:

w szkolnych konkursach plastycznych:

„KORALE PANI JESIENI”,
„KALENDARZ ADWENTOWY”,
„ŁAŃCUCH CHOINKOWY”,
„WIELKANOCNA KARTKA”,

w pozaszkolnych konkursach takich jak:

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „JESIEŃ KOLOROWA W LESIE SIĘ CHOWA” NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE „ISKIERKA”,
XI KONKURS DAR DLA HOSPICIUM ŚW ŁAZARZA KARTKA BOŻONARODZENIOWA – KRAKÓW,
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ ŚWIAT W OCZACH NAJMŁODSZYCH-W KWITNĄCYM OGRODZIE”
XIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS „Świat bez barier”- „DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR…” POD PATRONATEM POSEŁ NA SEJM A.KOŁACZ-LESZCZYŃSKIEJ I PREZYDENTA MIASTA WAŁBRZYCH

i dwóch międzynarodowych:

XXII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MÓJ ŚWIAT 2017- PEJZAŻ” LUBLIN,
VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY ”PRZYRODA W KOLORACH 2017” KRAKÓW.

I na pewno na tym nie poprzestaniemy!