"SPOTKANIE ZE SPORTEM" na Stadionie Śląskim

04/06/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Elwira Skutek

Dnia 2 czerwca 2017 r. grupa naszych uczniów wzięła udział w wydarzeniu sportowym skierowanym do dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami, fizycznymi i intelektualnymi, do osób z autyzmem i Zespołem Aspergera. "SPOTKANIE ZE SPORTEM" zorganizował Zespół Szkół Specjalnych nr 11 w Katowicach wspólnie ze Stadionem Śląskim w Chorzowie. Zawody odbyły się na boisku ze sztuczną nawierzchnią na terenie stadionu. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, a każda zaproszona szkoła puchar:) Naszym uczniom towarzyszły i pomagłały w sportowych zmaganiach panie: Iwona Bartoniek, Magdalena Kraska, Elwira Skutek oraz Ewa Hajduk.

Dziękujemy serdecznie organizatorom za zaproszenie i wspólną sportowa zabawę!!!

Na zdjęciu ekipa w skladzie: Dominik, Olek, Piotrek, Daniel, Kaludia, Bartek, Kacper i Piotr.

FOTOGALERIA także na FACEBOOKU.

Polecamy VIDEORELACJĘ TVP 3  Katowice , z udziałem, między innymi, naszego ucznia Piotra Ogona (od 8 min.)