Medale lekkoatletów prosto ze Stadionu Śląskiego!

02/10/2017, Tekst: Magdalena Kraska, zdjęcia: M. Kraska, M. Ryszka

W piątek 29 września grupa naszych uczniów w składzie: Nikola Koźlik, Kamil Kurzawa, Dawid Lewkowicz, Jakub Szostek, Kacper Nidecki oraz Natalia Janeczko, reprezentowała naszą szkołę na I Mityngu Lekkoatletycznym Szkół Specjalnych, który odbył się w Chorzowie na boisku treningowym przy Stadionie Śląskim. Zawody rozpoczęły się od ceremonii otwarcia, następnie była wspólna rozgrzewka dla wszystkich, po której zawodnicy przygotowywali się do udziału w poszczególnych konkurencjach. Każdy z naszych zawodników wziął  udział w biegu na 50m oraz w skoku w dal i trzeba zaznaczyć, że dali z siebie naprawdę wszystko i poradzili sobie znakomicie. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz nagrody w postaci słodkiego poczęstunku. Podczas zawodów nie brakowało emocji oraz świetnej zabawy.

Organizatorem zawodów był Stadion Śląski oraz SP nr 60 z Katowic. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.