MŁODZI SPORTOWCY ponownie w akcji!

01/12/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uczniowie naszej szkoły - najmłodszy narybek Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik, podsumowali kolejny etap udziału w Programie MŁODYCH SPORTOWCÓW Olimpiad Specjalnych udziałem w zawodach. Dnia 29 listopada 2017r. w ZSE-U w Rybniku miał miejsce II Ślaski Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych. Rybnickie klubu PROMYK oraz FAIR PLAY - organizatorzy wydarzenia, gościły Młodych Sportowców oddziału śląskiego. Sportowcy mieli okazję sprawdzić się w konkurencjach nawiązujących do trenowanych konkurencji: KOSZYKÓWKI, PIŁKI NOŻNEJ oraz KOLARSTWA. Nasi uczniowie: JUSTYNA, ANIA, MAKS, TOMEK, ARTUR, WIKTOR oraz PIOTREK po raz kolejny wykazali się iście sportową postawą, i dzielnie wykonali trudne konkurencje. Pomagały im w tym panie: Ania, Anna oraz Agnieszka. BRAWOOO!!!!

Spotkanie odbyło się dzięki finansowemu wsparciu MetLife Foundation, która obecnie wspiera Projekt Młodzi Sportowcy Olimpiady Specjalne Polska.