Bowlingowe zmagania w Tarnowskich Górach

24/03/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: KOS SOKOŁY Miedary, Anetta Gawrysiak

Dnia 15 marca 2018 r. nasi uczniowie - zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik: Róża Plączkowska, Daniel Chmielewski, Marek Kocjan, Dominik Kowalik oraz Piotr Malinowski rywalizowali podczas turnieju bowlingowego szczebla regionalnego. Podsumowali w ten sposób kolejny etap cotygodniowych treningów w jakich mają okazję brać udział. Organizatorem XXXII Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych w Tarnowskich Górach był KOS SOKOŁY Miedary.

W swoich grupach sprawnościowych Róża zajęła miejsce V, Marek uplasował się na IV pozycji, Dominik na VII, Piotrek na IV, natomiast Daniel wywalczył ZŁOTY MEDAL!!!