Wyróżnienia dla naszych uczennic w Ogólnopolskim "SPORTOWYM" Konkursie Plastycznym

28/05/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie Nikola Koźlik, Olga Mazur, Róża Plączkowska, Paulina Jakubczyk, Marek Kocjan, Kamil Kurzawa oraz Błażej Miera wzięli udział w Ogólnopolskim "SPORTOWYM" Konkursie Plastycznym zorganizowanym przez Oddział regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie w ramach zbliżających się XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Katowice, Chorzów, Mikołów 2018.

Prace miały ilustrować 1 spośród 11 dyscyplin w któych będą rywalizować sportowcy Olimpiad Specjalnych podczas igzrysk. Miło nam przekazać, iż prace plastyczne autorstwa Nikoli oraz Olgi zdobyły WYRÓŻNIENIA w konkursie!!!

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

SZCZEGÓŁY KONKURSU oraz POKONKURSOWE FOTOGALERIE WSZYSTKICH NADESŁANYCH NA KONKURS PRAC MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ. ZAPRASZAMY!!!

Poniżej prezentujemy prace naszych uczniów:

autor: Nikola Koźlik, WYRÓŻNIENIE

autor: Olga Mazur, WYRÓŻNIENIE

autor: Paulina Jakubczyk

autor: Marek Kocjan

autor: Kamil Kurzawa

Zdjęcie użytkownika Olimpiady Specjalne Śląskie.

autor: Błażej Miera

Zdjęcie użytkownika Olimpiady Specjalne Śląskie.

autor: Róża Plączkowska