Udany debiut piłkarski naszej drużyny!!!

22/09/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia : Lucyna Łazarska

IV MIEJSCE zajęła drużyna piłkarska reprezentująca naszą szkołę podczas VII Międzynarodowej Olimpiady Integracyjnej organizowanej przez ZS nr 6 w Rybniku oraz Stowarzyszenie dla Dobra.

Drużynę stanowlili: Natalia Janeczko, Piotr Grygoruk, Tomasz Kwoka, Dawid Lewkowicz, Kacper Nidecki oraz Daniel Chmielwski w roli bramkarza. Wszystko pod czujnym okiem selekcjonera i trenera pana Adama Jurzysty:)

Dla większości z naszych sportowców był to pierwszy występ turniejowy, wynik tym bardziej cieszy!!!
Podczas turnieju wszystkim piłkarzom kibicowała licznie zgromadzona publiczność, wśród niej spora ekipa naszych uczniów, która zajęłą I MIEJSCE w oraganizowanym równolegle konkursie kibca!!!

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie uprawiający sporty, ludzie stoją i na zewnątrz

OGROMNE BRAWA DLA CAŁEJ EKIPY!!!

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, boisko do koszykówki, tłum i na zewnątrz  Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją, drzewo, buty i na zewnątrz