MATP w środowisku wodnym po raz III

30/09/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie dnia 26 września 2018 r. wzięli udział w III Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Rudzie Śląskiej. Aleksandra Szałyńska, Julia Zakrzewska , Michał Pietrzak oraz debiutant Alessandro Butaru zaprezentowali konkurencje takie jak:  zanurzenie głowy w wodzie, pokonanie dystansu 5m, położenie się na plecach, rzuty do celu na wodzie. Ich starania zostały nagrodzone ZŁOTYMI MEDALAMI!!! GRATULUJEMY! Naszym uczniom, w ich wysiłku wspomagały panie: Magdalena Sobik, Edyta Popek oraz Magdalena Kasprzak. OGROMNE BRAWA DLA CAŁEJ EKIPY!!

Równolegle na sąsiadującej z basenem hali sportowej toczył się XVIII Śląski Turniej w Halowej Piłce Nożnej Olimpiad Specjalnych, w którym wziął udział nasz gimnazjalista Kacper oraz trener pan Adam. Drużyna KOS PROMYK Rybnik wywalczyła w swojej grupie ZŁOTY MEDAL!!! BRAWO CHŁOPAKI!!!