Medaliści MATP prosto z Jastrzębia Zdroju

28/10/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: p.Podleśny

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą, dziecko i niemowlę

Dnia 24 października 2018 r. grupa naszych sportowców po raz kolejny miała okazję zaprezentować się w trenowanych konkurencjach MATP tym razem w Jastrzębiu Zdroju podczas XXVIII Śląskiego Dnia Treningowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych.

Tym razem ekipę stanowili: Katarzyna Kroker, Kinga Mroczek, Daniel Podleśny, Alessandro Butaru, Szymon Depta, Artur Czypiruk,, wspierani przez pracowników szkoły, a także rodziców.

Zawody odbyły się w Hali Widowiskowo -Sportowej, a ich gospodarzem był Klub Olimpiad Specjalnych INIEMAMOCNI Jastrzębie Zdrój, któremu serdecznie dziękujemy za rokroczne stwarzanie możliwości do stawania na podium, odnoszenie sukcesów zawodnikom o niższych możliwościach:)

Naszym uczniom ich trenerom i opiekunom serdecznie gratulujemy!!! Zapraszamy do fotogalerii z części zmagań sportowych, które uwiecznił dla nas tata Danielka, dziękujemy!