Bowling drużynowy z udziałem naszych uczniów!

08/02/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Działający przy szkole Klub Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik wraz z naszą szkołą zorganizowali II Drużynowy Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych Rybnik 2019.

Naszą szkołę, w "barwach" PROMYKA reprezentowali: Olga, Róża, Marek, Daniel, Piotr, Piotrek, Jacek, Kuba, Dominik, Kacper, oraz kolejny Piotrek.
   Turniej dla naszych uczniów był okazją do podsumowania kolejnego etapu treningowego - co tydzień spora ekipa naszych uczniów korzysta z zajęć dodatkowych, w ramach KOS PROMYK Rybnik, w PINK Bowling & Club Rybnik. Tam pod okiem trenerów pani Anetty, Iwony i Elwiry, z pomocą szeregu naszych pracowników, poznają lub doskonalą tajniki tej dyscypliny Olimpiad Specjalnych.
   W zawodach rywalizowali w 4 - osobowych drużynach. Turniej był okazją nie tylko do rywalizacji, ale i do wspólnej zabawy:)

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!!!

Drużynowe wyniki naszych uczniów w odpowiednich grupach sprawnościowych:

Olga Mazur, Jacek Oprych, Piotr Ogon, Daniel Chmielewski - I miejsce
Dominik Kowalik, Łukasz Piecha wraz z drużyną - IV miejsce
Piotr Malinowski, Kacper Nidecki, Marek Kocjan, piotr Dziedzic - IV miejsce
Róża Plączkowska, Jakub Kochanowski wraz z drużyną - I miejsce

Zawody obyły się głównie dzięki finansowemu wsparciu:

Urzędu Miasta Rybnika

a także Fundacji PGE Energia Ciepła