Narciarze z kolejnymi medalami!

01/03/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Kamil Kurzawa ZŁOTY i Kacper Nidecki  BRĄZOWY - takie medale wywalczyli nasi narciarze podczas XII Śląskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych Wisła 28.02.2019!!!

Zawody, które toczyły się na wiślańskim stoku SIGLANY, zorganizował Oddział Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie we współpracy ze naszym Specjalnych Zespołem Szkolno - Przedszkolnym oraz Ośrodkiem dla Niepełnosprawnych NSJ w Rudzie Śląskiej.
    Nasi uczniowie, zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik udziałem w zawodach podsumowali cykl zajęć treningowych, z których część miała miejsce podczas Zimowego Obozu Sportowego OS.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!!

Obraz może zawierać: 1 osoba, na zewnątrz i przyroda   Obraz może zawierać: 2 osoby, śnieg, niebo, na zewnątrz i przyroda
 Obraz może zawierać: 4 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz