Sukcesy w bowlingu szczebla regionalnego

17/10/2019, Tekst: Anetta Gawrysiak

15 października w Rudzie Śląskiej odbył sie XXXVI Śląski Turniej Bowlingowy Olimpiad Specjalnych. W składzie 8 osobowej ekipy Promyka znaleźli się, między innymi, uczniowie SZS-P. Piotr Malinowski, który zaskoczył wszystkich rewelacyjnym wynikiem, niestety nie przełożył się on zgodnie z regulaminem na miejsce na podium. Udział i satysfakcja z najlepszego wyniku w grupie jednak  pozostanie! Marek Kocjan i Jakub Kochanowski uplasowali sie na IV pozycjach, a Piotr Dziedzic zdobył srebrny medal.  Trenerki bowlingowców panie: Iwona Bartoniek, Elwira Skutek oraz Anetta Gawrysiak z Promyka są bardzo dumne ze swoich podopiecznych i ich wyników. Warto dodać, iż podczas cotygodniowych trenigów, w których bierze udział spore ekipa naszych uczniów, ogromnego wsparcia udzielają nasze panie pomoce nauczyciela: Ewa Hajduk oraz  Edyta Popek. To także ich sukces! W tym miejscu serdecznie im dzękujemy za pomoc!!!

NASZYM SPORTOWCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

( niestety na ten moment, z przyczyn technicznych, nie dyponujemy fotogalerią z zawodów...)