Medaliści MATP z Jastrzębia - Zdroju 2019

28/10/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

Ekipa naszych uczniów wzięła udział w kolejnym, XXXI Śląskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Dnia 25 października 2019 r. na hali Widowiskowo- Sportowej w Jastrzębiu - Zdroju swoje trenowane konkurencje zaprezentowali tym razem debiutanci: Agata, Wiktoria oraz Wiktor, a także stali bywalcy: Patrycja, Adrian, Oskar, Jakub. Przejście przez tunel, pokonanie nierównego podłoża, rzuty do celu, przejście po równoważni, zbieranie przedmiotów, pokonanie przeszkód to, między innymi, te zadania którym sprostali nasi uczniowie - zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych PROMYK Rybnik. W ich wysiłku wspierali ich nauczyciele i opiekunowie. Za swój trud, zarówno w czasie treningów, jak i podczas spotkania, zostali uhonorowani ZŁOTYMI MEDALAMI!!!

OGROMNE BRAWA DLA CAŁEJ EKIPY!!! W myśl przysięgi Olimpiad Specjalnych "byliście dzielni w swym wysiłku"!!!!
    Warto dodać , że organizatorem zawodów był Klub Olimpiad Specjalnych INIEMAMOCNI Jastrzębie - Zdrój.    DZIĘKUJEMY!!!
    Dla zainteresowanych więcej o programie Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych (Motor Activities Training Program - MATP) można znaleźć TUTAJ.