Medaliści MATP z Żor 2019

22/11/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: SZS-P

Debiutantka Marika Cojg, a także Kinga Mroczek, Julia Zakrzewska, Martyna Pakura, Daniel Podleśny, Jakub Andrzejewski- Kwade, Mateusz Tkocz i Filip Kuczera wrócili z medalami z XXXII Śląskiego Dnia Treningowego Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. W Żorach, gdzie gościł ich Klub Olimpiad Specjalnych NIEZŁOMNI, nasi uczniowie zaprezentowali się w dwóch spośród kilku trenowanych konkurencji. Byli niezwykle dzielni w swym wysiłku!!! SERDECZNE GRATULACJE DLA CAŁEJ EKIPY, a DODATKOWE DLA DEBIUTANTKI!!!

Podczas dnia treningowego naszą ekipę wspierali nasi pracownicy, a także rodzice. OGROMNE BRAWA I WIELKIE DZIĘKI!!!
    Warto dodać, że na co dzień Program Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych realizuje spora grupa uczniów: część z nich w ramach zajęć dodatkowych (KOS PROMYK Rybnik), natomiast pozostali w ramach zajęć dydaktycznych z pomocą swoich wychowawców, czy nauczycieli wychowania fizycznego:)))