Podsumowanie konkursu plastycznego "Motylowe szaleństwo"

06/04/2020, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia:SZS_P

   Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że tegoroczny wiosenny, szkolny konkurs plastyczny dobiegł końca. Upłynął pod hasłem "Motylowe szaleńsrwo, czyli jak koloroy jest świat". Wszystkie nadesłane prace są piękne, kolorowe, kreatywne i wykonane z pełnym zaangażowaniem, za co bardzo dziękujemy.  Dlatego  wybór tej najpiękniejszej był bardzo trudny. Po wielu konsultacjach postanowiłyśmy przyznać w tym roku po dwa pierwsze, drugie i trzecie miejsca, a pozostałym uczestnikom wyróżnienia:


I miejsce: Joasia Mierzwa  oraz Karol Cichy
II miejsce: Nikola Koźlik oraz Lena Piórecka
III miejsce: Zuzia Skałbania oraz Zachariasz Błaszkiewicz
 
WYRÓŻNIENIA:
 
Alessandro Butaru
Ewa Zmarzły
Mateusz Tkocz
Kinga Mroczek
Olga Mazur
Konrad Pucher
 
Bardzo dziękujemy, że pomimo trudnej sytuacji w jakiej obecnie jesteśmy nie tracicie pogody ducha i chęci do dzielenia się swoją piękną twórczością, która nie da nam zapomnieć jak piękny jest świat.
 
Dyplomy i drobne upominki wręczymy osobiście jak tylko zobaczymy się w szkole!!!!

Do zobaczenia,
Ewelina Jagieło
Magdalena Kraska