Sportowe

18/10/2014, tekst: Anetta Gawrysiak, zdjęcia: K.O.S. "Fair Play"

Zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów i ich rodzin w I Rodzinnym Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych Rybnik 2014.

03/10/2014, "Promyk"

Alan oraz Kacper mieli okazję rywallizować podczas regionalnego mityngu w biegach przełajowych.

10/09/2014, Magdalena Kasprzak

Nasz gimnazjalista Grzegorz Trunk wywalczył złoty medal w pływaniu podczas X Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Bydgoszcz 2014.

30/06/2014, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Magdalena Kasprzak oraz Małgorzata Dudek

Sportowiec naszego gimnazjum - tegoroczny absolwent rywalizował w  Regatach Żeglarskich zajmując, wraz z załogą I miejsce.

11/06/2014, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uczniowie kl. IIIa oraz IIIc SP  rywalizowali "PO SLĄSKU" w międzyszkolnym turnieju.

31/05/2014, Tekst i zdjęcia: Magdalena Kasprzak oraz Sabina Dudek

czyli relacja z udziału naszych uczniów w Regionalnym Mityngu Lekkoatletycznym Olimpiad Specjalnych.

11/05/2014, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Sabina Dudek

III miejsce w regionalnym turnieju bocce zajęła nasza gimnazjalistka Róża. Bocce to dyscyplina sportowa Olimpiad Specjalnych, która ostatnio staje się coraz bardziej popularna wśród naszych uczniów.

22/04/2014, Sabina Dudek

3 naszych gimnazjalistów odwiedziło sąsiednie miasto Jastrzębie Zdrój, gdzie rywalizowali podczas lokalnego mityngu pływackiego.

15/04/2014, Magdalena Kasprzak

Jeden z  naszych gimnazjalistów w niezwykły sposób uczcił pamięć bł. Jana Pawła II biorąc udział w III Otwartym Memoriale Pływackim Olimpiad Specjalnych.

14/04/2014, Magdalena Kasprzak, zdjęcia: "Szkwał" Katowice

Uczniowie naszej placówki mieli  kolejną okazję do zdobycia medalu podczas turnieju bowlingowego.