Artystyczne

31/12/2016, Tekst: Ewelina Jagieło, zdjęcia: M.Kasprzak

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami kolejnego szkolnego konkursu plastycznego.

07/12/2016, Tekst, zdjęcia: Joanna Ibrom - Miler
12/11/2016, Tekst: Aleksandra Szymała, Zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Rozstrzygnięto Konkurs plastyczny "Korale Pani Jesieni". Zapraszamy do fotogalerii nagrodzonych i wyróżnonych prac wykonanych przez naszych uczniów.

11/05/2016, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Małgorzata Dudek

III miejsce zespołu BAJ!!!

05/05/2016, Tekst, zdjęcia: Iwona Jonderko

II MIEJSCE Zespołu BAJ podczas przesłuchań konkursowych!!!

28/04/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak

"Moja wielkanocna pisanka i stroik wielkanocny " to temat kolejnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego w którym wzięła udział grupa uczniów naszej szkoły. Także tym razem udało się znaleźć w gronie laureatów. Sczegóły w relacji, zapraszamy.

27/04/2016, Teskt: Magdalena Kasprzak

III miejsce w XXI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "DOM" zajeła nasza uczennica Aleksandra, zapraszamy do relacji.

22/03/2016, Tekst i zdjęcia: Ewelina Jagieło, Ewa Dudczak

Plastyczny konkurs szkolny na „KARTKĘ WIELKANOCNĄ”  spotkał się ogromnym zainteresowaniem. Cieszymy się, ze wzięło w nim udział aż 57 uczniów z naszej szkoły.

22/01/2016, Tekst: Iwona Jonderko, zdjęcia: Ewelina Jagieło

Tegoroczne przedstawnienie jasełkowe "Uwierz w Prawdy cud" po raz kolejny zostało nagrodzone I miejscem, a także niezwykłą nagrodą!!!

Zapraszamy do relacji z finału XVI Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych "A słowo stało się ciałem" w Rybniku - Chwałowicach.

20/01/2016, Tekst i zdjęcia: Iwona Jonderko

Zapraszamy do relacji z konceru laureatów XIX Przeglądu Widowisk Bożonarodzeniowych "RADLIŃSKIE BETLEJKI", podczas którego nasz zespół wokalno - teatralny odebrał nagrodę!