Sportowe

03/03/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Kacper Nidecki wrócił ze złotym medalem z X Śląskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych Wisła 2017.

28/02/2017, Tekst, zdjęcia: Elwira Skutek

Kolejne sportowe zmagania i sukcesy bowlingowe szczebla regionalnego, zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w XXIX Śląskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych.

28/02/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M.Kasprzak, A. Gawrysiak

Justynka, Ania oraz Artur udziałem w I Śląskim Dniu Młodego Sportowca podsumowali projekt Młodzi Sportowcy Transition. Z imprezy wrócili z medaliami:). Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii.

13/02/2017, Tekst, zdjęcia: Lucyna Łazarska

Kolejny dzień treningowy i kolejne medale MATP naszych uczniów, zapraszamy do relacji z zawodów.

02/12/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasza szkoła współorganizowała kolejny turniej bowlingowy, tym razem w nowej formie. W zawody rozegrano drużynowo. Wśród rybnickich ekip znaleźli sie i nasi uczniowie.

30/11/2016, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Jolanta Bachlaj

Daniel i Kacper rywalizowali podczas XX Śląskiego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych, zaprszamy do krótkiego podsumowania.

30/11/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

we współorganizowanym przez naszą szkołę XXIV Śląskim Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych w Rybniku startowali także nasi uczniowie. Wspolnie z innymi pływakai Klubu PROMYK Rybnik odnieśli sporo sukcesów. Więcej w relacji.

29/11/2016, SZS-P

Spora ekipa naszych uczniów wzięła udział w XX edycji Olimpiady z Sercem  organizowanej przez Szkołę Podstawową nr 1 w Rybniku.

31/10/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Po raz kolejny nasi grupa naszych uczniów zaprezentowała się podczas Śląskiego Dnia Trenigowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Jastrzębiu Zdroju. Zapraszamy do fotogalerii oraz krótkiej relacji.

31/10/2016, Tekst: KOS PROMYK, zdjęcia: PINK&BOWLING Club Ruda Śl.

Z sukcesami wrócili nasi uczniowie z kolejnego turnieju bowlingowego szczebla regionalnego. Wsród nich debiutanci: Simona oraz Daniel.