Sportowe

05/03/2018, Teskt: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: WTZ II w Rybniku, Anetta Gawrysiak

Nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej edycji lokalnych rozgrywek tenisa stołowego Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy go fotogalerii oraz zapoznanima się z wynikami rywalizacji.

22/02/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Monika Karkowska - Kościcka

Zapraszamy do relacji oraz fotogaleri z kolejnych zmagań uczestników Programu MATP.

28/12/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowei wzięli udział w IV edycji Rybnickiego Bowlingowego Turnieju Drużyn Integracyjnyhch Rybnik 2017. Zapraszamy do relacji z zawodów.

01/12/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Najmłodszy narybek KOS PROMYK Rybnik wziął udział w II Śląskim Dniu Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Rybnik 2017, zapraszamy do relacji.

30/11/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Podczas Jubileuszowego - XXV Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Rybniku nie zabrakło reprezentantów naszej szkoły - zawodników KOS PROMYK Rybnik. Zapraszamy do zapoznania się z rezultatami naszych pływaków!

30/11/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Zapraszamy do relacji oraz galerii zdjęciowej z gościnnego udziału naszych uczniów w II Lokalnym Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Żorach.

30/11/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Rek

Kacper, Daniel oraz Marek wzięli udział w XXII Śląskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych Jastrzębie Zdrój 2017. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami chłopaków.

28/11/2017, Tekst, zdjęcia: Monika Ryszka

Grupa naszych uczniów wzięła udział w XXI edycji "Olimpiady z Sercem" organizowanej przez SP nr 1 w Rybniku. zapraszamy do relacji.

31/10/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Mamy MEDALE XXIV Śląskiego Dnia Treningowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych!

19/10/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Anetta Gawrysiak, KOS HALEMBIANKA

Ekipa naszych uczniów wzięła udział w XXXI Śląskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych w Rudzie Śląskiej, zapraszamy do relacji z zawodów.