Sportowe

17/10/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Sebastian Mandrela

Nasi uczniowie wzięli udział w kolejnym turnieju bowlingowym szczebla regionalnego. Zapraszamy do krótkiej relacji z XXXIII Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych Ruda Śląska 2018.

30/09/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie wzięli udział w III Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej w Środowisku Wodnym Olimpiad Specjalnych w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do relacji z zawodów.

22/09/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia : Lucyna Łazarska

IV MIEJSCE zajęła drużyna piłkarska reprezentująca naszą szkołę podczas VII Międzynarodowej Olimpiady Integracyjnej.

31/08/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Podczas Letniego Obozu Sportowego Olimpiad Specjalnych nasz gimnazjalista Kacper zadebiutował w regatach kajakraskich odnosząc sukces!!

18/06/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie Nikola oraz Kacper wzięli udział w XI Ogólnopolskich Letnich Igrzyskach Olimpiad Sepcjalnych Katowice, Chorzów, Mikołów 2018. Z igrzsyk wrócili z MEDALAMI!!!

30/04/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Po raz kolejny ekipa naszych niezwykle "dzielnych w swym wysiłku"  uczniów miałą okazję wziąć udział w Dniu Treningowym Programu MATP Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z zawodów.

15/04/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: E. Skutek, I. Piecha

Zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w X Śląskim Wiosennym Mityngu Pływackim Olimpiad Specjalnych Zabrze 2018.

25/03/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Katarzyna Jakubowska

Tym razem w Zabrzu okazję do zaprezentowania konkurencji MATP podczas Dnia Treningowego miała, kolejna już, ekipa naszych uczniów. Zapraszamy do relacji.

25/03/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Kolejne zmagania uczestników Programu MATP, zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w kolejnym Dniu Treningowym.

24/03/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: KOS SOKOŁY Miedary, Anetta Gawrysiak

Zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w rywalizacji szczebla regionalnego w zawodach bowlingowych.