Edukacyjne

05/03/2015, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Uczniowie szkoły podstawowej podsumowali zimowe zajęcia edukacyjne konkursem z cyklu "Cztery Pory Roku - Zima".

04/03/2015, Aleksandra Szymała, Anna Szczęsny, zdjęcia: Tomasz Ganobis

25 lutego pierwszaków odwiedziła Pani Zima.

01/12/2014, Tekst: Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Okazję do sprawdzenia swojej, zdobytej podczas zajęć dydaktycznych, wiedzy o JESIENI mieli tym razem uczniowie szkoły podstawowej.

24/11/2014, Tekst: Aleksadnra Szymała Anna Szczęsny, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Najmłodszych wychowanków naszej placówki odwiedziła Pani Jesień, która sprawdziła zdobyte na zajęciach wiadomości i umiejętności związane z jesienią w praku, ogrodzie, z jesienną pogodą i ubiorem.

14/06/2014, Aleksandra Szymała

Uczniowie Szkoły podstawowej konkursem  edukacyjnym z cyklu "Cztery Pory Roku - WIOSNA" podsumowali realizację wiosennych  ośrodków  tematycznych.

13/06/2014, Aleksadra Szymała

Pani Wiosna, żegnając się z przedszkolakami, sprawdziła ich wiedzę i umiejętności związane z mijającą porą roku.

12/11/2013, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Martyna Płonowska Troszka

Konkursem edukacyjnym uczniowie szkoły postawowej podsumowali zdobytą wiedzę i i umiejętności o tematyce jesiennej.

26/10/2013, Monika Karkowska - Kościcka, zdjęcia: Anna Szczęsny

Konkursem  z cyklu "Cztery Pory Roku - Jesień" nasze przedszkolaki podsumowały zdobyte umiejętności i..wiedzę o..tematyce jesiennej.

19/06/2013, Tekst i zdjęcia: Aleksandra Szymała

Słoneczko coraz mocniej przygrzewa, w ogródkach kwitną kwiaty, latają motyle – to znak, że jest wiosna. A co przedszkolaki wiedzą o wiośnie?

12/06/2013, Tekst Ilona Kobus, zdj. Iwona Świerczyna i Lucyna Łazarska

W oczekiwaniu na prawdziwą, słoneczną i ciepłą wiosnę uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły wybrali się, w ramach cyklicznego konkursu „Cztery pory roku”,  na wiosenną łąkę marzeń…