Edukacyjne

26/02/2013, Aleksandra Szymała, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Przedszkolaki konkursem podsumowały zdobytą wiedzę i umiejętności o tematyce zimowej.

15/11/2012, 7 listopada w przedszkolu odbył się Konkurs edukacyjny „Dary jesieni”. Do dzieci przyszła Pni Jesień, która zaprosiła wszystkich na jesienny spacer. Pierwszym zadaniem było pozbieranie rozrzuconych liści. Z piosenką na ustach „Ola i liście” dzieci d

Konkursem edukacyjnym przedszkolaki podsumowały zajecia edukacyjne o tematyce jesiennej.

12/11/2012, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Owoce, warzywa, liście, kasztany, żołędzie, grzyby - słowem „dary jesieni” – królowały w klasach szkolnych przez cały wrzesień i październik.

19/05/2011, Katarzyna Ganobis, zdjęcia: Lucyna Łazarska i Martyna Płonowska-Troszka

W środę 18 maja uczniowie szkoły podstawowej oraz goście ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rybniku oraz z Zespołu Szkół Specjalnych  w Czerwionce Leszczyny zostali zaproszeni na wiosenny spacer.

24/05/2010, Sylwia Strokosz
15/10/2009, Martyna Płonowska Troszka