Sportowe

17/10/2019, Tekst: Anetta Gawrysiak

Zapraszamy do krótkiej relacji z udziału naszych uczniów w kolejnym Śląskim Turnieju Bowlingowym Olimpiad Specjalnych, który miał miejsce w Rudzie Śląskiej.

14/10/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Agnieszka Kulczyna

Nasi ucznowie zaprezetowali się na szczeblu regionalnym w konkurencjach Programu Treningu Aktywności Motorycznej w Środowisku Wodnym. Zapraszamy do relacji z zawodów.

07/10/2019, Tekst: Monika Ryszka, zdjęcia Adam Rek

Ekipa naszych uczniów wzięła udział w IV Spotkaniu ze sportem na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zapraszamy do relacji i fotogalerii.

18/06/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: M. Kasprzak, T. Ganobis

Grupa naszych uczniów oraz przedszkolaków wzięła udział w części sportowej szkolnego Festynu Rodzinnego. Zapraszamy do podsumowania zmagań sportowych.

14/06/2019, Tekst: M. Kasprzak, zdjęcia: Aleksandra Kawczyńska, Edyta Popek

Jakub oraz Alessandro reprezentowali Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Śląskie oraz naszą szkołę podczas XII Ogólnopolskiego Dnia Treningowego Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do relacji i fotogalerii.

31/05/2019, KOS PROMYK

Nasi uczniowie Kacper oraz Daniel dwukrotnie stawali na podium turniejów piłkarskich!!! Zapraszamy do relacji z zawodów szczebla regionalnego w ramach Olimpiad Specjalnych.

06/05/2019, KOS PROMYK

Nasi uczniowie mieli kolejną okazję do rywalizacji na torach bowlingowych,. Zapraszamy do krótkiej relacji z   XXXV Śląskiego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych Tranowskie Góry 2019 z udziałem dwójki naszych sportowców.

06/05/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie wzięli udział w kolejnym Dniu Treningowym Programu MATP, zapraszamy do relacji i fotogalerii.

08/04/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Rek

Nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Śląskim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do krótkiej relacji.

24/03/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: I. Bartoniek, A. Gawrysiak

Kolejny bowlingowy turniej szczebla regionalnego za nami. Zapraszamy do relacji z udziału naszych uczniów w XXXIV Śląskim Turnieju Bowlingowym Oimpiad Specjalnych.