Sportowe

24/03/2019, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: E.Skutek, I.Bartoniek

Dwoje naszych uczniów Olga i Kamil, wraz z ekipą KOS PROMYK Rybnik, z powodzeniem rywalizowali w X ŚląskimTurnieju Bocce Olimpiad Specjalnych Chorzów 2019, zapraszamy do krótkiej relacji.

01/03/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Kamil - ZŁOTY i Kacper -  BRĄZOWY - takie medale wywalczyli nasi narciarze podczas XII Śląskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych Wisła 2019!!!

27/02/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nasi uczniowie walczyli o medale  Jubileuszowego - X Lokalnego Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych w Rybniku. Zapraszamy do relacji.

08/02/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Ekipa naszych uczniów rywalizowała podaczs II Drużynowego Turnieju Bowlingowego Olimpiad Specjalnych Rybnik 2019, którego współorganizatorem była nasza szkoła. Zapraszamy do krótkiej relacji z zawodów.

06/02/2019, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Ekipa naszych sportowców z sukesem wystratowała w IV Śląskim Mityngu w Biegu na Rakietach Śnieżnych Olimpiad Specjalnych Wisła 2019. Zapraszamy do fotogalerii i relacji z zawodów.

18/12/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Czworo naszych uczniów w ramach Zimowego Obozu Sportowego Olimpiad Specjalnych w Istebnej wzięło udział w Śląskim Mitygu w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do podsumowania.

07/12/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Nie mogło zabraknąć naszych uczniów w reprezentacji PROMYKA podczas XXVI Śląskiego Mityngu Pływackiego Olimpiad Specjalnych w Rybniku. W relacji wyniki naszych pływaków.

30/11/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: Adam Rek

Nasi uczniowie rywalizowali podczas kolejnego turnieju tenisa stołowego szczebla regionalnego. Zapraszamy do krótkiej relacji z zawodów w Jastrzębiu - Zdroju.

28/10/2018, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Ogrom medali przywieźli nasi sportowcy z XVIII Śląskiego Mityngu Lekkoatletycznego Olimpiad Specjalnych Racibórz 2018. Zapraszamy do relacji oraz fotogalerii z zawodów.

28/10/2018, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: p.Podleśny

Grupa naszych uczniów wzięła udział w kolejnym - XXVIII Śląskim Dniu Treningowym Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Jastrzebie Zdrój 2018