XX Śląski Dzień Treningowy Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Jastrzębie Zdrój 2016

31/10/2016, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Dnia 27.10.2016r. nasi zawodnicy: Patrycja, Weronika, Kasia, Artur, Szymon, Oskar, Michał, Jacek, Marcin oraz Adrian wzięli udział w Jubileuszowym - XX Śląskim Dniu Treningowym Programu Treningu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych w Jastrzębiu Zdroju.

Nasi uczniowie, uczestnicy Programu MATP Olimpiad Specjalnych w ramach działającego przy szkole Klubu Promyk, niezwykle dzielni w swym wysiłku, zaprezentowali się w swoich, pozornie prostych konkurencjach. Oczywiście wysiłek każdego z nich został nagrodzony MEDALEM!!!  OGROMNE BRAWA!!!
      Warto dodać, że dla Pati i Artura to pierwszy udział w tego typu zawodach!:)

Zawodnicy w trakcie dnia treningowego wpierani byli przez trenerów i opiekunów: Sylwię Olesińską - Myśliwiec, Agnieszkę Ślezak, Ewę Kwiecińską, Annę Rak, Magdalenę Kasprzak, natomiast Kasię wspierała także jej mama:) - serdecznie dziekujemy za pomoc!!!