1% podatku na KOS "Promyk"

Szanowni Państwo

 

            Olimpiady Specjalne Polska to organizacja pożytku publicznego wspierająca rozwój aktywności fizycznej osób z niepełnosprawnością intelektualną. Poprzez swoje działania umożliwia członkom i zawodnikom Olimpiad Specjalnych bezpłatny udział w całorocznym cyklu treningów i zawodów sportowych w całym szeregu dyscyplin olimpijskich.

 

   Serdecznie zachęcamy do wsparcia działalności Olimpiad Specjalnych Polska – Śląskie (Klub Olimpiad Specjalnych „Promyk”  Rybnik) poprzez przekazanie 1% podatku należnego za ubiegły rok na rzecz naszej organizacji – wpisując w odpowiednie rubryki nazwę numer KRS (0000190280), zdeklarowaną na kwotę 1% do zeznania rocznego za rok 2019, a także w pozycji cel szczegółowy: Śląskie "Promyk"

 

 

 Przykładowy sposób wypełnienia wniosku o przekazanie 1% (PIT 37):