II Ogólnopolski Dzień Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych Warszawa 2017

31/05/2017, Tekst: Magdalena Kasprzak, zdjęcia: OSP, OSŚ

Ekipa naszych najmłodszych sportowców reprezentowała Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska -  Śląskie podczas

II Ogólnopolskiego Dnia Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych 27.05.2017. W skład ekipy PROMYKA weszli uczniowie Specjalnego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rybniku oraz uczestnicy programu Młodzi Sportowcy realizowanego przy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Rybniku ( w ramach wczesnego Wspomagania Rozwoju). Obok sportowców Promyka w skład ekipy "śląskiego" weszli także zawodnicy KOS WIGOR Jastrzębie Zdrój oraz KOS FAIR PLAY Rybnik.

Naszym Młodym Sportowcom podczas spotkania towarzyszyli rodzice, rodzeństwo oraz trener pani Sylwia Olesińska - Myśliwiec.

Tegoroczne konkurencje miały charakter piłkarski i nawiązywały do odbywającego się równolegle Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej OS.

BRAWO DLA NASZYCH DZIELNYCH SPORTOWCÓW!!!