XXIV Śląski Dzień Treningowy programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych Jastrzębie Zdrój 2017

31/10/2017, Tekst, zdjęcia: Magdalena Kasprzak

Mamy MEDALE XXIV Śląskiego Dnia Treningowego Programu Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych, który miał miejsce dnia 27 października 2017 r. w Jastrzębiu Zdroju.

Nasi sportowcy, uczniowie Specjalnego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Rybniku, po raz kolejny mieli okazję zaprezentować trenowane konkurencje Programu MATP. Wśród nich po raz pierwszy w wydarzeniu wzięli udział Kinga oraz Mateusz wraz z wychowawczynią panią OląDla nich szczególne BRAWA!!! Pierwsze koty za płoty, oczywiście uwieńczone medalami!!!
    W dniu treningowym wzięli udział także: Patrycja, Paulina, Jakub, Daniel, Michał, Adrian, Dawid, a w ich wysiłku wspierały ich panie: Danka, Ada, Patrycja, Ania, Ewa, Magda oraz mama Daniela

SERDECZNIE GRATUJEMY, jak zwykle BYLIŚCIE NIEZWYKLE DZIELNI!!!

Należy dodać, że gościł nas miejscowy Klub Olimpiad Specjalnych INIEMAMOCNI.