Uroczysta gala XI Integracyjnego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ,,Kurtyna w górę"

17/10/2018, Iwona Jonderko, zdjęcia Małgorzata Dudek

17 października 2018 roku, przedstawiciele Zespołu ,,BAJ ” udali się do Rudy Śląskiej na uroczystą galę

XI Integracyjnego Festiwalu Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej ,,Kurtyna w górę”, który miał miejsce w czerwcu bieżącego roku. Wtedy zespół wystąpił na deskach Teatru Nowego w Zabrzu, ze spektaklem ,,Deszczowy poranek”. Decyzją jury otrzymaliśmy GRAND PRIX. Dziś w gościnnych progach Specjalnej Szkoły Podstawowej Nr 38 - współorganizatora festiwalu, odebraliśmy nagrodę oraz uczestniczyliśmy w artystycznych przedsięwzięciach. Galę uświetniły swoimi występami zespoły teatralne, a my z wielką radością uczestniczyliśmy w różnych warsztatach teatralnych. Co się tam działo? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.